Kategoritë më të kërkuara

Profesionistë Local

Shiko te gjitha
Profesionist: Mjeshter i Rrymës - Elektricist - Mjeshtri Rrymes

Profesionist

Mjeshter i Rrymës - Elektricist - Mjeshtri Rrymes

Kosovo Polje

Visitors (21)
Profesionist: Moler per lyrje me polikollor

Profesionist

Moler per lyrje me polikollor

Prishtina

Visitors (401)
Profesionist: Mjeshter per rrym (elektricist)

Profesionist

Mjeshter per rrym (elektricist)

Prishtina

Visitors (401)
Profesionist: Moler per lyrje me polikollor

Profesionist

Moler per lyrje me polikollor

Prishtina

Visitors (401)

Kompanitë dhe Prodhuesit

Shiko te gjitha
Kompani dhe Prodhusë: Kopsht

Kompani

Kopsht

M569+V4X, Hamëz Jashari, Prishtina

Visitors (10)
Kompani dhe Prodhusë: Bunjamini - Gjeje Ngjyren Tende

Kompani

Bunjamini - Gjeje Ngjyren Tende

Visitors (336)
Kompani dhe Prodhusë: Hidroloni Qeramik

Kompani

Hidroloni Qeramik

Prishtina

Visitors (423)
Kompani dhe Prodhusë: Idea Aksesorë Per Mobileri

Kompani

Idea Aksesorë Per Mobileri

Zeqir Bajrami 60000 Gjilan, Kosovo

Visitors (663)

Shit dhe Blej

Shiko te gjitha
Kompani dhe Prodhusë: Skele&shtylla

Kompani

Skele&shtylla

Gjilan

Visitors (313)
Shes: Shitet banesa 65 m² Neto në Lakrishtë

€0

Shitet banesa 65 m² Neto në Lakrishtë

Pristina

Visitors (723)
Jap me Qera: Ofrojm Banes me Qira ne Qender te Sheshi

€330

Ofrojm Banes me Qira ne Qender te Sheshi

Prishtinë

Visitors (422)
Shes:  #OFROHET për #SHITJE 2 banesa në Prishtin

€0

#OFROHET për #SHITJE 2 banesa në Prishtin

Prishtinë

Visitors (422)

Me Qera

Shiko te gjitha
Jap me Qera: Genti Rent a Car

€30

Genti Rent a Car

Mitrovica

Visitors (425)
Jap me Qera: Ofrojm Banes me Qira per Banim dhe per Zyre te Bill Clinton ne Da

€0

Ofrojm Banes me Qira per Banim dhe per Zyre te Bill Clinton ne Da

Prishtinë

Visitors (422)
Jap me Qera: #OFROJM #Banesen me #Qira  te #Sapo #Mobiluar me te #Gjitha te #R

€270

#OFROJM #Banesen me #Qira te #Sapo #Mobiluar me te #Gjitha te #R

Prishtinë

Visitors (422)
Jap me Qera: Ofrojm Banes me Qira per Banim dhe per Zyre te Bill Clinton ne Da

€350

Ofrojm Banes me Qira per Banim dhe per Zyre te Bill Clinton ne Da

Prishtinë

Visitors (422)

Ju na thoni çfarë ju duhet, Filikaqa ju gjen punëtorin e duhur!

Gjeni mjeshtrin, ndihmësin, fotografin, elektricistin apo edhe kujdestaren e fëmiut tuaj. Te gjitha në një platform te Filikaqa, ju mund të zgjedhni më të mirin për nevojat tuaja. Vlerësoni dhe rishikoni aftësitë e tyre, dhe pastaj bëni zgjedhjen e duhur.

Klientët vlerësojnë punën tuaj. Çfarë cilësie ke lënë mbrapa.

Me Filikaqen klientët tani kanë mundësinë ta vlerësojnë punën dhe të rekomandojnë një ekip apo një profesionist.

Krahasoni kualitetin e tyre, profesionalizmin, vlerësimet, por edhe çmimet, pastaj zgjedhni më të mirin për nevojat tuaja dhe kontaktoni me të.

A keni një zanat? Filikaqa ju gjen klientë.

Nese keni një profesion, një zanat, apo keni aftësi dhe përvojë për një shërbim atëherë bëhu pjesë Filikaqes dhe krijo profilin tuaj, Filikaqa ju lidhë me klientin e duhur.

Testimonials

Super experience

Filikaqa super i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur, ju lejon të lexoni vlersimin përpara punësimit dhe ju lejon të komunikoni drejtpërdrejt me mjeshtrin apo kompaninë që po bën punën para, gjatë dhe pas punës. Gjithashtu, unë isha jashtë shtetit dhe isha në gjendje të merrja foto nga punëtori përmes Filikaqes pas përfundimit.

Agroni

Përvojë shumë e lehtë

Kisha nevojë për një dado të re për fëmijët. Kam marrë disa cmime brenda disa minutash. Shqyrtova cmimet dhe isha në gjendje të punësoja një profesioniste të re. Faliminderit Filikaqa.

Lulja

Po kërkoja moler

Unë isha duke kërkuar për të marrë një moler per baneson tone. Filikaqa e bëri të mundshëm perzgjedhjen nga lista me emra dhe vlerësime të molerave te ndryshëm, është një shërbim i mrekullueshëm. Kam pas mundësi te jap vlersim për rezultate të shkëlqyera . Unë rekomandoj Filikaqen për çdo projekt që keni.

Jetoni

Gjeni profesionistë të besuar lokalë për
çdo projekt shtëpie apo biznes

Kërko Oferten