Përshkrimi

Mobileria Florenti ben prodhimin e te gjitha llojev te mobiljev:
- Kuzhina(Klasike,Moderne)
- Dhoma gjumi
- Dhoma per femij
- Paradhoma
- Komoda per Tv
Per oferta dhe info KONTAKT: +38344178503
+38345273954
"DETAJET BEJN DIFERENCEN"

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Mobileria Florenti

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Gjilan

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS