Përshkrimi

Vila White ofron banim me qira per pushuesit ne Ksamil, ketu mund te gjeni qetesine, pastertine dhe komoditet larte.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Vila White

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Alida Hisku 9706 Ksamil

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS