Përshkrimi

Bejme makeup, rregullimin e flokeve , mbjelljen e thonjeve dhe qerpikeve.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Studio Donna

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prizren , Rr William Walker

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS