Përshkrimi

Tregetoj makineri per punim druri Marr dhe porosi per makineri te ndryshme sipas kerkeses te klientit

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Makineri Andi

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Unnamed Road, Albania

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS