Përshkrimi

Kuzhine klasike, materiali Mediapan, ngjyra sipas dëshirës, si dhe dimensione të ndryshme, punuar për klientët tanë.
Fabrika e Mobileve Nera Dekor
Na vizitoni, ju mirpresim...

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Mobileria Nera Dekor

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Ferizaj

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS