Përshkrimi

Shkolla e muzikës Amadeus e themeluar në vitin 2002, tash e 18 vite ofron mësime për piano, violinë, flaut, klarinet, kitarë, violë, violinçelo, solokëndim për moshat 6 vjeç e tutje. Si dhe balet 4 - 15 vjeç dhe parashkollor muzikor 4 - 6 vjeç.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Hana Petrovci Fetahu

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Pristina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS