Përshkrimi

Sallon për menikyr,pedikyr,rregullim të flokëve dhe grim.
Gjendemi në objektin e B&K Center
Për termine na shkruani në Dm�

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Erza Nails

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Rr. "Sali Bajra" 71000 Kacanik, Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS