Përshkrimi

KREM NATYRAL PËR PUQRRA E AKNE, SHENJA

Vetitë
- Largon aknet e puqrrat në mënyrë të mrekullushme;
- Largon çdo shenjë në fytyrë;
- Ka një efekt rivitalizues të mrekullueshëm në lëkurë;
- Rrit çarkullimin e gjakut edhe në lëkurën më të vrazhdë;
- Rigjeneron dhe shkëlqen lëkurën;
- Unifikon tonet e fytyrës;
- Ndihmon në reduktimin e pigmentit.

Kremi mund të përdoret për lëkurë të thatë dhe të yndyrshme. Preferohet të përdoret dy herë në ditë.
+37745595040 viber & whatsapp
Instagram
https://instagram.com/axhente_aloe_krem?utm_medium=copy_link

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit krema

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS