Përshkrimi

Kremin me te mire që:
➤ Rigjeneron lëkuren
➤ Redukton gungat në lëkurë
➤ Largon aknet
➤ Kundër rrudhave
➤ Kunder puqrrave,
➤ Kuron shenjat e dukshme në lëkurë
➤ Jep ndriçim dhe shndrritë lëkuren
➤ Mban lëkuren të hidratuar
➤ E bën atë të butë dhe e rifreskon.
➤ Me përdorim të rregullt, fytyra juaj do të shndrritë, do të jetë më e fortë dhe do ta fitojë butësine.
➤Përdoret për te dy gjinitë,
➤Përdoret diten dhe naten
➤Përdoret për dy llojet e lëkurave( të yndyrshme dhe të thatë)

e gjeni vetëm tek ne.
Porosit ne inbox apo nr tel +37745595040 viber & whatsapp

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit krema

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS