Përshkrimi

Esht kenaqesi qe qedo dit kem efekte dhe falemenderime nga klientat tan

Gjalpe Blete ndikon pozitivisht edhe në:
- Majasil
- Djegjet e lekurës;
- Plasaritja e thembrave;
- Plasaritja e buzëve;
- Myku i lekurës;
- Kundër irritimitë të lekurës;
- Kundër krurjes;
- Kurimin e plagëve të hapura, krisjes së lëkures te këmbët dhe duart;
- Shumë shpejtë bënë rigjenerimin e lëkurës;
- Të gjitha llojet e infeksioneve në lekurë.

Porosit tani ne inbox ose nr +37745595040 viber & whatsapp

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit krema

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS