Përshkrimi

Leshohet shtepia me qera, ka 160 m² 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhome dite dhe kuzhine. Shtepia eshte e mobiluar. Ka pozicion te mire pamjen hapur ne 3 ane (vetem nje ane ka fqinje) dhe kufizohet me parkun e perbashket. Per me shume info 049700108 dhe 044,049312705

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Arben Ruva

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Lagja Marigona, Preoc

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS