Përshkrimi

KREM KUNDËR RRUDHAVE ME ATOMET E VËRTETA TË KOLAGJENIT

☎️Porosit online☎️
Sasia 50ml

Lufto moshën tuaj të lëkurës me krem anti-xhel kundër rrudhave , me grimca ari të vërtetë dhe kolagjen.
Harmonia e dritës së shenjtë , Hairiri dhe cilësi është shumë efektive në luftimin me lëkurën tuaj; rigjeneron lëkurën duke eleminuar rrudhat , duke bërë lëkurën e bute dhe rritjen e densitetit .
Materiali i kolagjenit zvogëlon shenjat e plakjes duke ruajtur elasticitetin e lëkurës.

PËRDORIMI:
Pas lëkurës së pastër dhe të freskët aplikoni një sasi të vogël të kremit në fytyrë dhe qafë , përgjojeni butësisht deri në thithjen e plotë.

Dr.RASHEL - e specializuar në produktet e kujdesit të lëkurës .
Produkti Dr.Rashel është prodhim nga Dubai.
Të gjitha produktet janë të testuara dhe miratuara për tregun.

Ky krem anti-rrudhë ka efekt natyral kundër plakjes , ideal për t'u përdorur para aplikimit të produkteve kozmetike dhe rekomandohet për femrat të cilat kanë rrudha të moshës apo të krijuara nga ndonjë dietë.
•I përshtatshëm si për lëkurë normale edhe për lëkurë të thatë
•Përdoret nga femrat dhe meshkujt •Përdoret në mëngjes dhe mbrëmje.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Bio Products Shop

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS