Përshkrimi

Uda Restaurant , aty ku ju mund te gjeni rehatine dhe komoditetin, me ushqimet me te mira ne vend.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Uda Restaurant

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kemal Kolshi Doganaj Kacanik, Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS