Përshkrimi

Bëjm torte me porosi për fejesa,martesa,ditëlindje dhe ahengje të ndryshme

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Torte Me Porosi

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Lipjan

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS