Përshkrimi

Bejme servisimin e automjeteve, volswagen, audi, seat, shkoda, po ashtu bejme mbushjen e klimes, dhe regllazhen komjuterike, aurobartje 24h, pjes te reja dhe te perdorura nga Gjermania.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

AutoServis Potera

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Magjistralja Prishtinë - Ferizaj, Pristina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS