Përshkrimi

Auto Expert është lider për shitje dhe servisim të veturave në Kosovë, si dhe përfaqësues i autorizuar për shitje dhe distribuim të brendit Volkswagen dhe Škoda. Tek ne mund të pajiseni me autopjesë , auto servisime , riparime për markat Volkswagen , Audi, Skoda , Seat etj .

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Auto Expert

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Vllezerit Fazliu, Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS