Përshkrimi

Punime Artistike nga druri sipas porosive ,jan bashkangjitur disa nga punimet ;harta e Kosoves ,Shqiperis se madhe ,harta e botes , dhe gersher te porositura nga klienti , te gjtha kan drita lled dhe duken shum bukur .Punimet jan te gjitha pundore ,art dhe pasion . Cmimet jan ne diskutim varsisht kerkeses klientit per punimin .049 897 539 dhe viber

Vlerësimet

Emin Emini

15 March 2021

shum pun tmir

Punime Druri Art

1 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosovo Polje

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS