Përshkrimi

Shiten #Banesat, nga Ariani Company ne kompleksin me te ri “RONI Premium” i karakterizuar me 4 llamella, mbi 37.000m² ndertim, me lokacion ne Zonen Perendimore – #PrishtinaeRe.

Blloku "B" eshte ne perfundim e siper, dhe per momentin posedojme dy banesa per shitje ne katin e 3-te dhe te 4-te.
Per me shume informata ju lutem te na kontaktoni:
+38344229614
Agjensioni Dora gjendet ne lagjjen Emshir ne Kompleksin "Blerti"
Mund te na gjeni edhe ne facebook dhe instagram.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Agjensioni Dora

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Komuna e Prishtinës

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS