Përshkrimi

ORDINANCA HIRUDOTERAPIA

Rr. Deshmoret e Kombit
Klinë, Kosovë

ORARI I PUNËS
E Hënë 10:00-18:00
E Martë 10:00-18:00
E Mërkurë 10:00-18:00
E Enjte 10:00-18:00
E Premte 10:00-18:00
E Shtunë 11:00-16:00
E Diel Mbyllur

Ordinanca Hirudoterapia ofron trajtime efektive, natyrale dhe të sigurta. Qëllimi ynë është për të ndihmuar pacientët tonë për të arritur nivelin më të lartë të shëndetit. Qasja jonë është për tu bërë partner me pacientët tonë për të krijuar një plan që të trajtojë problemet tuaja të tanishme dhe poashtu për një plan afatgjatë të trajtimit. Ne bëjmë trajtimin e sëmundjeve:

• Akute dhe kronike
• Dhimbjeve të ndryshme muskulatore
• Problemeve nervore
• Lëndimeve sportive dhe aksidenteve
• Paralizat
• Migrenat
• Dhimbjet e qafës
• Dhimbjet në shpinë
• Spondilozën
• Ishiasin
• Reduktimin e stresit
• Ankthin dhe sulmet e panikut
• Depresionin
• Stresin
• Sterilitetin
• Probleme te veshit dhe degjimit
• Sëmundjet e zemrës dhe problemet me presionin
• Kolesterol i ngritur
• Sëmundjet e lëkurës
• Sëmundjet gastrointestinale dhe të mëlçisë
• Venat me variçe
• Hemoroidet
• Sëmundjet e mushkërive dhe bronkit
• Imuniteti i dobësuar
• Dobësi pas sëmundjes
• Alergji
•Disrregullimet e metabolizmit
• Hematoma dhe edemë
• Reumatizma dhe dhimbja e kyçeve
• Tromboflebiti, tromboza
• Sëmundjet bakteriale dhe virale
• Inflamacion pas operacionit
• Problemet e prostatës
• Sëmundjet e shtyllës kurrizore
• Psorias etj..

❌•Kundërindikimet për terapin
❌•Anemi
❌•Hemofili
❌•Shtatzani
❌•Neoplazmat malinje
❌•Alergjik ndaj hiruduzenia
❌Procedura nuk vlen për njerëzit nën 10 vjeç
❌•Menstruacion
❌•Disordersrregullime të koagulimit të gjakut

Konsultimi është pa pagesë.
Na kontaktoni në numrat tonë: ( 043/909993)
Viber +38343909993
WhatsApp +38343909993
rreth pyetjeve që ju mund të keni apo për caktim të terminit.
Klikoni butonin "Dërgo Mesazh" për të na kontaktuar.

SHËNDETI JUAJ ËSHTË MISIONI YNË

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Hirudoterapia

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Rruga deshmoret e kombit Kline

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS