Përshkrimi

Bejme program argetues per femije qe zgjate 1 ore e 30 munuta, me muziken tone dhe me 40 maskota te ndryshme ja disa: Sonic, 3paw patrol, whinne the pooh, micky &minnie mouse, 3 lol dolls, tigri, pj mask geeko, princeshat : Elsa, anna, hirushja, lady bug, aurora, ariel, bell etj, super heronjte: spiderman, superman, batman, captain america, flash, iron man, hulk etj

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

maskota_palaqomeshoke1 Palaço me shoke

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtine

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS