Përshkrimi

Banesa është në katin e 12, ka lift, ka fletë poseduese, është e kyçur me Termokos.
Renditja:
Sallon, kuzhinë me tryezari, 2 dhoma gjumi, depo, banjo, koridori dhe terasë

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Kosova Royal Estate

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS