Përshkrimi

Mjaltë me vjam guse.
Mjalt me aronija.
Mjalte Protein plus per shtim peshe.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Buki R Hyseni Brezhnica

18 November 2020

Mjalti me i mire ne vend. I shendetshem,cilesor dhe shume i shijshem I rekomandoj gjithsecilit

Valbone Sadiku

1 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Mitrovica

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS