Përshkrimi

Prodhojmë dyer dhe dritare,nga plastika dhe alumini.Material gjerman me 10 vite garancion.Transport edhe në Gjermani

Tel/Viber:049 149 522, 049 212 771.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Kristal AL-PVC

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Glogovac

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS