Përshkrimi

Leari Metal
Punojm gjitha punet nga metali gilindera dyer rrethoja etj pranojm dhe kompenzime me vetura te ndryshme per me shum kontakto ne numrat ton.
+38345637204
049637204

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Leari Metal Metal

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kërko Oferten
Kërko Oferten Kontakto / SMS