Përshkrimi

Shesim ngjyra te shtepijave te mbrendshëm dhe jashtem me garancion 10 dej 20 vjet per qendrim ne mure te jashtëm.si dhe ofrojm per qytetaret gjetjen e molerave serioz dhe profesjonist mob 044755609

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

SHTEPIA E NGJYRAVE

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Ferizaj

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS