Përshkrimi

Ofrohet #Banes me #Qira ne #Qender te #Sheshi #Nëna #Terez dhe #kino #Abc ne #Prishtin.

Banesa posedon
Sallonin vet kuzhinen vet
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballon
Koridor

Banesa esht ne katin e 3-t me nxemje me Termokos.

Per informata tjera ne numrin
+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel .
Çmimi 330 Euro

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS