Përshkrimi

Ofrojm Banes me Qira per Banim dhe per Zyre te Bill Clinton ne Dardani ne Prishtin.

Banesa ka 70m2

Banesa esht ne katin e Par me Nxemje Qendrore Termokos.

Banesa ka Sallon Kuzhin
1 dhom gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor

Çmimi 300 Euro

Per informata tjera ne numrin
+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel .

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS