Përshkrimi

Ofrojm Banes per Shitje 3+1 Mbrapa Rruges B ne Mati 1 ne Prishtin .

Banesa ka Qasje nga rruga B dhe rruga C .

Banesa ka Sallon kuzhin
3 dhoma gjumi
2banjo
2ballkona
1 shpajz
Koridor

Banesa esht ne katin e 3-t me dy Lifta.

Banesa ka 116,67m2

Çmimi 90,000€uro

Pranojm vetur me vler deri 20.000 €uro

Per informata tjera ne numrin me posht

+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS