Përshkrimi

Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në #Arbëria - #Dragodan ne #Prishtin.

56m² │ 83m² | 85.6m²| dhe Penthouse dy modele .

Në lagjen Arbëria, zona ma e preferuar nga nderkombëtaret për të jetuar, zonë e zhvilluar, afër me qendren e qytetit, rrugët lidhesi me autostrdat shumë afer si dhe shumë përparsi tjera!

Kompleksi banesorë "Capitol Rezidence", është projekti më i ri qe kemi filluar ndërtimin në zonen arbëria dhe atë në front me Komunen e Prishtinës. Objekt vetem 5 kate banimi, pozitë përfekte, i pozicionuar në dy rrugë dhe qasje në rrugen kryesore të lagjes.

Ky objekt posedon për shitje disa modele të banesave dhe perfundon ne Tetor te kti Viti Objekti i Par .

56 m² Me një dhomë gjumi
83m² Me dy dhoma gjumi
85.6m² Me dy dhoma gjumi
Penthouse dy modele

Per informata tjera ne numrin me posht

+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel .

Çmimi 1'300€/m²

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Pristina

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS