Përshkrimi

OFROJM #Banses #në #SHITJE - #Prishtinë

#Mati1 - #Rruga #Muharrem #Fejza

Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Mati 1 përgjat rruges Muharrem Fejza në kompleksin Art Construction.

Kompleks Banesor shumë i kompletuar mbi të gjitha me pranim teknik dhe Flet Poseduse Kompleksi përmban në vete parking nëntoksorë dhe rrugor duke përfshi edhe këndin e lodrave për fëmije me hapsirat gjelbëruese, po ashtu afër shkolles fillore Pavarasia me qasje të shpejtë në transport publik, vlenë të theksohet se Banesa përmban në vete planimetri shumë funksionale e shfrytëzuar në secilen hapsirë mbi të gjitha investimi i brendshëm duke përfshi materialet përcjellëse janë të gjitha kualitative duke përfshi dysheme druri dritare 3 palë xhama te mveshura me roletna dhe rrjeta kundë insektëve, dera e hyrjes blind dyert e brendshme gjermane etj.

#Banesa
Sipërfaqe | 83.68m² | Kati 6| Orientim Jug - Lindje

Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Koridori | Banjo | 2 Ballkona | Banesa është me fletë poseduse | Posedon edhe parking nëntoksorë + depo | Ofrohet për shitje me mobilie dhe pa mobilie varsisht nga marrveshja!

  • Për më shumë informata kontakto

#Kontakti

  • Tel +383 44 427 147 |+Viber & whatsApp|

Çmimi 950€uro per meter .

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS