Përshkrimi

Bëhu me #Banes të re ne #Fushkosovë.

OFROJM #Banes per #Shitje me 108.70 m² dhe 67.10 m²

Banesa 108.70m² ne katin e 4-rt

Sallon kuzhin
3 dhoma gjumi
1Banjo
1Shpajz
2 ballkona
Koridor

Banesa 67.10 m² ne katin e 6-t

Sallon kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz
Kordior

Banesa ka afer Shkollen dhe Ambullanten .

Jemi në fazën e përfundimit te Objektit Banesor te kti viti ne mujin Dhejtor.

Per informata tjera ne numrin
+383 44 427 147 viber WhatsApp Tel .

Çmimi 550 Euro metri Negociohet cmimi

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Fushkosova

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS