Përshkrimi

SHITET #BANESANE #BRESJE #TE

FUSHË #KOSOVĒS #ME #FLETE #POSEDUESE

         : #

Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë i qete dhe qasje në rrug Kryesore.

#Banesa është me Flete Poseduese.

Kati 7-t

      : 60m2

➡️ Renditja :

▪️ Salloni me kuzhine
▪️ Dhomë gjumi
▪️ Banjo
▪️ Ballkom
▪️ Koridor

Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë!

Kontrata behet tē #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI!

Për me shumë informata thirr:

+383 44 427 147 viber & watsapp tel

Çmimi 30'000€uro

Banesë #Lokal, #Qira, #Komuna #Rruga #Toke, #Shtepi, #Truall

Shite #Bleje

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Fushkosova

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS