Përshkrimi

☀️☀️ VERA TASHMË ARRITI, DITËT DHE NETËT VERORE SAPO KANË FILLUAR ☀️☀️
Klima për ambientin tuaj

Shesim klima inverter dhe te thjeshta qe nxejn deri ne minus (-) 20 grad dhe ftohin kur eshte nxeht deri ne plus (+) 50 grad. Klimat janë te reja. Te interesuarit mund te na kontaktojn ne nr. Mitrovice
Rr. Ukshin Kovaqica
☎️ Nr. Tel. +383(0)46 159558 (viber)
☎️ Nr. Tel. +383(0)44 273588 (viber)
ose

Ejani ne konsult ne duqanin tane ekspozues “ERA Elektroservis”
Do te bindeni perse ERA Elektroservis eshte zgjedhja e duhur per Familiet tuaja.

Me çmime të arsyeshme.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Elektro Servis Era

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Ukshin Kovaqica Mitrovica, Kosovo

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS