Përshkrimi

Ofrojm #Banesen me #Qira te #Qafa afer ish Restorant Sofrabezit dhe Shkolles Fillore Meto Bajraktari ne #Prishtin.

Banesa ka Sallon kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Koridor

Banesa esht ne katin e 8-t me Lift.

Per informata tjera ne numrin

+383 44 427 147 Viber Whatssap Tel.

Çmimi 250€uro per muj.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS