Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE #Banesë 2+1 mbrapa

"#Super #Vivës" në #Mati1 ne Rrugen

Muharrem #Fejza ne #Prishtin.

| Banesa 79.15m² kati 7-të |

Në Lagjen Spitalit mbrapa "Super Vives ndodhet ky objekt i bukur, i punuar në detaje, izolim termik me Tull Belge, dritare antracid me roleta, tri banesa në katë dhe 2 ashensorë duke e shtuar komoditetin dhe rehatin mbrenda këti kompleksi mjaft modern.

Sallon kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 shpajz
1 ballkon
Koridor

Banesa ndodhet në katin e 7-të në kuader të këti blloku, posedon 79.15m²,

Vlenë të theksohet së distanca mes banesave është teper e mirë, mes dy objekteve është sheshi i objektit, park i banorëve, lojra për fëmijë, gjelbrim, garazha nën objekt, qasje në dy rrugë dhe rruga A shumë afer.

Çmimi 880 Euro metri

Për më shumë informata:
✆ +383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS