Përshkrimi

Shitet banesa Pent House e mobiluar:
Sallon kuzhinë
2 shoma gjumi
1 banjo
2 ballkona
koridor

Banesa ka kete siperfaqe :
Banim 92.27 m2
Terasa 55.73m2

Banesa gjindet ne katin e 8 ne objektin Art Construction 01 ne lagjen Mati 1.
Objekti posedon 2 lifta, uje 24h , kamera per hapesirat e perbashketa, mirembajtje, parkun per femije etj.

Banesa eshte me flete poseduese dhe mund te perkthehet ne kadaster menjehere.

Per info tjera ne numrat
+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel .
Çmimi 120.000€euro

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS