Përshkrimi

KREM PËR RRUDHA(me perberje te #Aloeveres)
1 - Bën largimin e rrudhave nga fytyra.
2 - Veti të shkëlqimit dhe të hidratimit të fytyres si dhe i rikthen butësin lëkurës.
3 - Bën largimin e qelizave të vdekura që jan në siperfaqe të lëkurës si dhe të rrudhave dhe linjave të shprehjes.
4 - Për lëkur të yndyrshme dhe të thatë

5 - Është krem anti-plakje
6 - Parandalonë dhe reduktonë rrudhat .
7 - Rigjeneron lëkurën
8 - Shkëlqen lëkurën

Porosit Online ose nr tel +37745595040 viber& whatsapp
Porosia ju vjen deri në adresën tuaj për 24/48h

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Porosit krema

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS