Përshkrimi

Banesa ndodhet te rrethrrotullimi në Fushë Kosovë, 20 metra larg Bankes TEB.

Banesa është në katin e 4 dhe është në ndërtim e sipër, e gatshme për banim në dhjetor 2021.

Renditja: Dhomë dite, kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi, banjo, koridor dhe ballkon.

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Kosova Royal Estate

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

rruga Rrustem Statovci, P.N.

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS