Përshkrimi

Shitet Banesa/Penthouse – Vushtrri
Shitet Penthouse në katin e 9 të objektit banesor.
Banesa ka 127.5 m2 banim dhe 100.05 m2 terasë dhe përfshinë:
-Sallon me kuzhië
-3 dhoma gjumi
-Banjo
-Depo
-Terasë (me qasje nga dhomat)
Çmimi: 65,900€

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Tafingo

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Hajrullah Abdullahu 87 10000 Pristina, Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS