Përshkrimi

Shitet Banesa – Lagjia Kalabria
Shitet Banesa 64 m2 Bruto në katin 6 në lagjën Kalabria dhe posedon:
-Dhomë të fjetjës
-Dhomë për qëndrim ditor dhe kuzhinë me tryezari (me hyrje të ndara nga koridori)
-Koridor
-Ballkon
-Banjo
Çmimi: 57,600€

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Tafingo

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Hajrullah Abdullahu 87 10000 Pristina, Kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS