Përshkrimi

Ne bejme dhurata te ndryshme per bebe, ditelindje etj
Po ashtu mirem edhe me shitjen e produktev kozmetike, shampove te ndryshme per probleme te ndryshme me flok , kremra per kujdes t lekures etj nga firma turke Farmasi si dhe te firmes Avon ku ka kozmetik,bizhu,qanta etj
Mund te na gjeni ne instagram
Flaonafarmasi
Flaona
gifts_shop
Dhe facebook
Flaona gifts

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

reçi reqi

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Ferizaj

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS