Përshkrimi

Një krem ditor i butë, natyral dhe i lehtë për tu përdorur.☀️
Kremi siguron që lëkura të mbetet e hidratuar dhe shumë e shëndosh.
Kremi është i përbër nga :
Vitamina E,
Vaj jojoba,
Vaj bademi dhe shumë minerale ushqyese.
Porosin vetem permes rrjeteve socilane ose direkt ndm

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

SkinCaree Bio

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Kosove

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS