Përshkrimi

Këmisha verore për meshkuj

️Kualiteti i garantuar
️Masat S-M-L-XL
️Per porosi ne DM

Posta per Kosove falas
Posta per Shqiperi dhe Maqedoni 5 euro

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Butiku Lisa OnShop

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Drenas

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS