Përshkrimi

✅Mire dhe lire
✅Mobile te ndryshme me porosi
✅Kualitet i garantuar dhe qmime te lira
✅Per porosi na kontaktoni ne faqen e fb ose ne numrin e telefonit
+38343754965 Viber dhe Whatsapp

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Etika Shop

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosovo

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS