Përshkrimi

Orë për meshkuj
100% sikur në foto
Kualitet i lartë
Paketimi në formë dhurate
Pagesa pasi ta pranoni porosinë
Transporti falas në gjithë Kosovën deri n'shpi
Transporti Shqipëri dhe Maqedoni 3€ deri n'shpi
Porosit në inbox të faqes!
Ju mirëpresim qdo kohë!

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Mg online shop 2

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosov

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS