Përshkrimi

❌ Ofertë ❌
☑1 Maic 12€
☑2 copë 20€
✔100% sikur në foto
✔Kualitet i lartë
✔Paketimi në formë dhurate
Pagesa pasi ta pranoni porosinë
Transporti falas kudo në Kosovë
Transporti për Shqipëri dhe Maqedoni 3€
Porosin vetem permes faqes së Facebookut :https://www.facebook.com/lola.hasa.71

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Mg online shop 2

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

kosov

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS