Përshkrimi

Shitet banesa 3 dhomëshe lagja e Spitalit Mati 1 (mbrapa Supër Vivës), me sipërfaqe 90m2, kati 7-të.
Çmimi: 750€/m2. I negocjushëm.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të gjumit,
2 Banjo
1 Ballkon
1 Korridor dhe shpajz
Objekti përfundon Shtator 2021
+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

agron gashi

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

prishtin

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS