Përshkrimi

Rent a Car Neroni - ofrojme Vetura me qera
vetura luksoze me klime dhe ne gjendje shume te rregullt, kemi cmime shume te arsyeshme. Risi tek ne!!! tani e tutje te gjithe ju qe vini nga perendimi munde te porositni veturen tek ne. Ne ju presim ne Airoport.Ndihuni komod me veturat tona!!!

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Rent a Car Neroni

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Vushtrri

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS