Përshkrimi

Ofrojm Banes me Qira per Banim dhe per Zyre te Bir Clinton ne Dardani ne Prishtin.
Banesa ka 70m2
Banesa esht ne katin e Par me Nxemje Qendrore Termokos.
Banesa ka Sallon Kuzhin
1 dhom gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Çmimi 400 Euro

Vlerësimet

Jap Vlerësimin tënde

Prona Group - Agjencion Patund

0 Rekomandime

Përgjigjje të shpejtë

Prishtinë

Kërko Oferten

Kërko në hartë

Kërko Oferten Kontakto / SMS